Oferty pożyczek 2020-03-09

Pożyczka w Internecie może być rozwiązaniem w przypadku nieplanowanych wydatków, potrzeby zapłacenia za usługę lub natychmiastowy zakup towaru, jeśli nie ma zaległości w płatnościach kredytowych i jeśli rata pożyczki nie przekracza 40% miesięcznych dochodów. Pożyczaj odpowiedzialnie.

Łatwa i szybka obsługa:

  1. Wypełnij wniosek - Wybierz najlepszą ofertę i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Ten krok nie zajmie dużo czasu.
  2. Otrzymaj decyzję - Średni czas otrzymania decyzji to 15 minut do wypełnienia wniosku.
  3. Otrzymaj pieniądze - Pieniądze dostaniesz na swój rachunek bankowy lub w gotówce po zatwierdzeniu wniosku o pożyczkę.

Pieniądze przesyłane są na kartę w ciągu kilku minut od zatwierdzenia wniosku o kredyt.

Oferty pożyczek

Wymagania od pożyczkobiorcy: Stałe zamieszkanie na terytorium Polski, wiek od 18 do 80 lat z dowolną historią kredytową, rachunek w dowolnym banku w Polsce i aktywny numerem telefonu.

Okres od 62 dni do 1 roku. Reprezentatywny przykład dla pożyczki: Przy pożyczce 1000 zł na 3 miesiące z przedłużeniem spłaty, prowizja wynosi 230.52 zł, całkowity koszt wynosi 1230.52 zł, roczna stopa oprocentowania RRSO 192.5%.

Indywidualne podejście do każdego klienta

Każdy wniosek klienta rozpatrywany jest indywidualnie, dlatego ważne jest, aby przy wypełnianiu wniosku klient wpisał prawidłowe dane. Istnieje możliwość, że po rozpatrzeniu wniosku, klientowi zostanie przyznana mniejsza kwota pożyczki.

Działaj odpowiedzialnie

Działaj odpowiedzialnie, oceń swoje możliwości spłaty pożyczki. Zanim weźmiesz pożyczkę, przeczytaj warunki umowy pożyczki i upewnij się, że możesz je spełnić.

Informacje dotyczące odsetek karnych lub  polityki przedłużenia terminu spłaty

W przypadku, gdy kwota pożyczki nie zostanie spłacona w wyznaczonym terminie, pożyczkodawca może zażądać zapłaty odsetek karnych od całkowitej zaległej kwoty pożyczki, za każdy dzień opóźnienia. Jeżeli płatność nie jest dokonywana przez długi okres czasu bez porozumienia z pożyczkodawcą, pożyczkodawca ma prawo do jednostronnego przekazania sprawy do windykacji prowadzonej przez  strony trzecie.

Po terminowej spłacie pożyczki tworzy się dobra historia kredytowa, która w przyszłości zwiększa szanse na uzyskanie pożyczki na korzystnych warunkach.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO)

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania – to całkowity koszt pożyczki, wyrażony w procentach. Obliczona roczna stopa procentowa nie obejmuje wydatków związanych z niewypełnieniem zobowiązań wynikających z umowy pożyczki. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania może wynosić do 8595.83% rocznie.