Pożyczki na raty: 1 предложение
Provident.pl

zł 20000 Dla pierwszej
zł 500 - 20000 Suma

5 - 48 mies. Okres
18 - 75 Wiek

Wygodnie pożycz
Czas otrzymania 15 min.
Szybka pożyczka online
Provident.pl - Provident Polska S.A.
Adres: ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa
Telefon: 600 200 200
E-mail: bok@provident.pl
Maksymalne RRSO: 200.33%
Okres: 5 mies. - 4 lata
Reprezentatywny przykład dla pożyczki: Przy pożyczce 5000 zł na 24 miesiące, prowizja pożyczki wynosi 1000.00 zł, całkowity koszt pożyczki wynosi 6000.00 zł, roczna stopa oprocentowania RRSO 19.75%.

Pożyczki na raty

Pożyczki pozabankowe ratalne są udzielane bez zbędnych formalności. Jest ona udzielana przez instytucje finansowe pozabankowe. Wiele osób decyduje się na zaciągnięcie takiego zobowiązania ze względu na krótki czas oczekiwania na decyzję.

Cechy charakterystyczne pożyczek ratalnych pozabankowych:

  • minimum formalności;
  • niska kwota maksymalna;
  • krótki okres spłaty;
  • szybka wypłata środków

Warunki otrzymania pożyczki na raty

Następujące kryteria:

  • Wiek od 18 do 80 lat
  • Numer telefonu komórkowego
  • E-mail
  • Obywatelstwo polskie
  • Konto bankowe
  • Regularny dochód

Pożyczka na raty bez BIK

Niektóre firmy nie wymagają również nieskazitelnej historii kredytowej. Jeśli jesteś wpisany do baz dłużników takich jak BIK, BIG czy KRD to odpowiednim sposobem na otrzymanie pieniędzy będzie dla Ciebie pożyczka bez BIK. Otrzymasz ją nawet jeśli jesteś zadłużony, ponieważ na przyznanie pożyczki ma wpływ wiele informacji. Porównując dostępne oferty, masz szansę wybrać rozwiązanie elastycznie dopasowane do Twoich potrzeb oraz sytuacji materialnej.

Nieoprocentowana pożyczka na raty

Sposobność do zaciągnięcia zobowiązania bez żadnych kosztów jest nie tylko oszczędnością, ale także dobrą okazją do zapoznania się ze sposobem działania rynku pożyczkowego. Bezkosztowa pożyczka jest dostępna dla tych, którzy nie korzystali do tej pory z usług danej firmy. Pożyczkę na raty warto brać tylko w sprawdzonej firmie pożyczkowej, która dba o swoich klientów, oferując im profesjonalną obsługę i wsparcie w każdej niestandardowej sytuacji.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO)

RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Wskaźnik wyrażony w procentach pokazuje całkowity koszt kredytu konsumenckiego w skali roku. RRSO można wykorzystać do porównania ofert, jednak będzie to miało sens tylko w przypadku zestawiania pożyczek o takich samych parametrach.

Strona internetowa Pozyczki15.pl nie jest pożyczkodawcą i nie udziela pożyczek pieniężnych. Wszyscy pożyczkodawcy wymienieni w porównaniu posiadają odpowiednią licencję instytucji kredytowej.